Nowości
Bestsellery
Duża

rozmiarówka

Hand made

Poland

Kupujesz

od producenta

Kilka słów o nas

Serdecznie zapraszamy!

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet o większym biuście.
Produkujemy biustonosze w rozmiarach od miseczki D do N ale większość naszych klientek to kobiety noszące bieliznę powyżej miseczki F.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu staramy się coraz bardziej udoskonalać nasze modele aby dobrze spełniały swoje zadanie.

Z każdą nową kolekcją ulepszamy nasze konstrukcje ( również dzięki  podpowiedziom, sugestiom samych klientek ), dbamy o zastosowanie odpowiednich surowców tak, aby były one odpowiednio wytrzymałe i zarazem efektowne.

Atrakcyjny wygląd naszej bielizny staramy się zapewnić używając barwnych haftów pochodzenia hiszpańskiego, dobrych, stabilnych dzianin oraz odpowiednio dobranych do całości dodatków.
Dobra konstrukcja powinna zapewniać dobre podtrzymanie biustu, ładny jego kształt, odpowiednią ścisłość obwodu oraz komfort użytkowania, do czego usilnie dążymy starając się zapewnić go naszym obecnym i przyszłym klientkom.

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziecie atrakcyjną bieliznę, miłą obsługę, zawsze chętną do udzielenia pomocy w dobraniu rozmiaru, modelu.

Chętnie wysłuchamy Waszych opinii na temat funkcjonowania sklepu, Waszych sugestii i podpowiedzi.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.